Učiteľky: Mgr. Bredová Jana, Gojdičová Tatiana

trieda 5 – 6 ročných detí

neboli nájdené žiadne obrázky

“Tento týždeň sme sa venovali téme “Vtáky”. Takto sme s našimi rodičmi pracovali počas tvorivej dielne a vyrábali “vtáčiky”.

Na polici v knižnici

Tento týždeň sme v rámci témy “Na polici v knižnici – svet písmen” s deťmi skúmali tvorbu papiera, pracovali s knihou a navštívili spoločne predajňu Kníhkupectva”.

text a foto: p. uč. Tatiana

Aktivitami sme sa rozlúčili so zimou.

text a foto: p. uč. Janka

Dopoludnie na III. ZŠ

foto: p. uč Janka

Konvalinky prajú Šťastné a Veselé Vianoce

Takto sme trávili tento týždeň v našej materskej škole.

text a foto: p. uč. Tatiana

Grafomotorické cvičenie inak- bez papiera a ceruzy

Cvičenie so stužkami

Dotváranie pozadia mastným pastelom – strom v jesennom období

text a foto: p. uč. Janka

Koleso – interaktívna výstava

foto: p. uč Tatiana

Celý týždeň sme boli veľmi šikovní. Hry s gaštanmi boli veľmi zábavné. Zároveň sme sa  niečo zaujímavé dozvedeli i naučili. Usilovne sme pracovali a vyrobili sme hríbiky pečiatkovaním a nalepovaním. Nakoniec sme pomohli vyrobiť darčeky pre našich starých rodičov. Babka dedko ľúbime Vás, ste pre nás všetkým.

text a foto: p. uč Janka

Tento týždeň sme sa rozprávali s deťmi o domácich zvieratách. Kreslili sme ohrady pre zvieratá – zvislé línie, vyrobili  sme čelenky, behali cez prekážky  a maľovali mačku.  Boli sme šikovní , však?

text a foto: p. uč Tatiana

Konvalinky v priebehu  celého týždňa spoznávali , ochutnávali zeleninu a ovocie,  tvorili ovocné tanieriky, tvorili struky a lepili do nich plody, maľovali,  modelovali plody jesene a takto sa im darilo .

text a foto: P. uč Tatiana

Zbierali sme jesenné listy, nalepovali sme jesenné listy a vytvárali sme pani Jeseň

text a foto: p. uč Janka

Deti si tento týždeň osvojovali pravidlá správania sa na ceste ,,Cesta nie je ihrisko ”  a  zároveň si  vyskúšali  pravidlá v hre a v reálnom živote. Pozrite sa  ako.

Kreslíme

Kreslíme si kamarátov a kamarátky, podarili sa nám.